Hakkımızda

Paçunlar Yedek Parça İmalat Sanayi İzmir’de otomotiv yedek parça imalat sanayinde faaliyet göstermektedir. Türkiye genelinde birçok otomotiv firmasının hidrolik fren sistemleri imalatını gerçekleştirerek sektörde ihtiyaca cevap veren bir kuruluş olmanın gururunu yaşamaktadır. Paçunlar 2014 yılında ‘’Frensan’’ adı altında kendi markasını oluştururarak yedek parça sektörünün ihtiyaçlarına kaliteli ürünlerle hizmet vermeye devam etmektedir.

Hidrolik Fren Sistemleri ve Yedek Parça imalatında müşteri isteklerine uygun kalitede ürün ve hizmeti, etkili maliyetler ile zamanında teslim etme politikasını benimseyen Paçunlar Yedek Parça İmalat Sanayi gelişen teknolojiyi takip ederek temel imalat süreçlerini sürekli olarak iyileştirmektedir.

Misyon

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektörün gereksinimlerine doğru ve hızlı şekilde cevap vermek; insana ve bilgiye yatırım yaparak, toplum ve doğal çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek, kaliteli ürün ve hizmet yönetimi anlayışına sahip olmak.

Vizyon

Misyonumuza bağlı kalarak sektörümüzün lideri olmak ve otomotiv yedek parça imalatında pazardaki yenilikçi anlayışın gelişimine öncülük etmektir